Emilia Nowak - twórczość spod pióra - twórczość spod pędzla

Przejrzyste Zasady Współpracy

Poniżej znajdują się ogólne zasady współpracy ze mną dotyczące zarówno malarstwa, innego rękodzieła oraz twórczości literackiej. Uprzejmie proszę o zapoznanie się z ich treścią. Na wszelkie Państwa pytania z przyjemnością odpowiem. W tym celu proszę o kontakt drogą e-mail lub inną wskazaną na stronie głównej. Dziękuję!

1
Malarstwo

1a
Za pośrednictwem strony emilianowak.pl prezentuję przykładowe prace mojego autorstwa. Niektóre obrazy mają charakter jedynie pokazowy. Oznacza to, że nie są udostępnione do sprzedaży.
1b
Istnieje możliwość zamówienia zaprezentowanych dzieł lub innych, podobnych do nich.
1c
Oprócz obrazów/malowideł widocznych w galerii, przyjmuję od Państwa inne zlecenia. Jeżeli mają Państwo konkretny pomysł uprzejmie proszę o kontakt. Chętnie się z nim zapoznam i określę, czy podejmę się jego wykonania. Cena będzie ustalana indywidualnie. W takich przypadkach (jeżeli obraz nie przekracza znacznie wymiarów 40x60 cm) po zapoznaniu się z Państwa koncepcją i ustaleniu ceny, wykonuję obraz na własny koszt. Państwo płacą po akceptacji gotowego malowidła. W przypadku, gdy zamówiony obraz nie spełni Państwa oczekiwań, nie ponoszą Państwo żadnych kosztów. Taki obraz udostępniam do sprzedaży innym klientom. W przypadku, gdy obraz znacznie przekracza ww wymiary oraz dzieło wybrane jest bardzo indywidualnie (co oznacza, że stosunkowo trudno będzie znaleźć innego nabywcę), możliwa jest konieczność zapłaty zaliczki. Zaliczka ta nie może przekraczać kosztów materiału. Zaliczka ustalana jest indywidualnie do każdego projektu. W przypadku akceptacji dzieła, płatność za obraz pomniejszona jest o kwotę zaliczki. W przypadku braku akceptacji dzieła zaliczka nie jest zwracana a obraz zostaje udostępniony do sprzedaży innym klientom. W przypadku, gdy ukończony obraz w sposób rażący i znaczny odbiega od ustalonego zaliczka jest Państwu zwracana a obraz jest wystawiony do sprzedaży innym klientom.
1d
Wykonuję także malowidła na ścianach w Państwa domach, restauracjach, salonach itp. Mogą one przedstawiać postacie z kreskówek lub dowolny motyw. Cena jest ustalana indywidualnie.
1e
Dostawa zakupionych dzieł odbywa się następująco:
obrazy na drewnianej konstrukcji, o dużych gabarytach dostarczane są osobiście do klienta lub na wskazany adres. W wyjątkowych przypadkach obraz może być wysłany Pocztą Polską w paczce (taką możliwość ustala się na samym początku)
artystyczne malowidła ścienne wykonywane są stacjonarnie, nie dotyczy dostawy.

2
Twórczość literacka

2a
Dzieła opublikowane przez Wydawnictwo Novae Res (np. „Perła Będzina”, "Tajemnica Orlego Gniazda") dostępne są w ogólnopolskiej sprzedaży internetowej.
2b
Niektóre książki można zakupić bezpośrednio u mnie wraz z autografem (książki w tradycyjnej formie papierowej, wysyłka Pocztą Polską, należy doliczyć koszty przesyłki, zgodnie z taryfikatorem Poczty Polskiej).

3

Inne rękodzieła

3a
W zakładce „Inne Cudeńka” prezentowane są towary wraz z cenami.

5

Prawa Autorskie

5a
WSZYSTKIE OPUBLIKOWANE TU DZIEŁA OBJĘTE SĄ PRAWAMI AUTORSKIMI. JAKIEKOLWIEK KOPIOWANIE, ROZPOWSZECHNIANIE, SPRZEDAWANIE LUB INNE WYKORZYSTYWANIE BEZ MOJEJ ZGODY JEST PRZESTĘPSTWEM I BĘDZIE POCIĄGNIĘTE DO ODPOWIEDZIALNOŚCI KARNEJ I CYWILNEJ.

Copyright Nazwa.pl