Emilia Nowak - twórczość spod pióra - twórczość spod pędzla

Przejrzyste Zasady WspółpracyPoniżej znajdują się ogólne zasady współpracy ze mną dotyczące zarówno malarstwa, innego rękodzieła oraz twórczości literackiej.
Uprzejmie proszę o zapoznanie się z ich treścią. Na wszelkie Państwa pytania z przyjemnością odpowiem.
W tym celu proszę o kontakt drogą e-mail lub inną wskazaną na stronie głównej. Dziękuję!


1
Malarstwo
1a
Za pośrednictwem strony www.emilianowak.pl prezentuję przykładowe prace mojego autorstwa. Niektóre obrazy mają charakter jedynie pokazowy, co oznacza, że nie udostępnione do sprzedaży.
1b
Istnieje możliwość zamówienia zaprezentowanych dzieł lub innych, podobnych do nich.
1c
Oprócz obrazów/malowideł widocznych w zakładce „Pędzlem Malowane”, przyjmuję od Państwa inne zlecenia. Jeżeli mają Państwo konkretny pomysł, uprzejmie proszę o kontakt. Chętnie się z nim zapoznam i określę, czy podejmę się jego wykonania. Cena będzie ustalana indywidualnie. W takich przypadkach, jeżeli obraz nie przekracza znacznie wymiarów np. 40x60 cm, po zapoznaniu się z Państwa koncepcją i ustaleniu ceny, wykonuję obraz na własny koszt. Państwo płacą po akceptacji gotowego malowidła. W przypadku, gdy zamówiony obraz nie spełni Państwa oczekiwań, nie ponoszą Państwo żadnych kosztów. Taki obraz udostępniam do sprzedaży innym Klientom. W przypadku, gdy obraz znacznie przekracza ww wymiary oraz/lub gdy Państwa zlecenie/koncepcja jest bardzo indywidualna (co oznacza, że stosunkowo trudno będzie znaleźć innego nabywcę), możliwa jest konieczność zapłaty zaliczki przed wykonaniem dzieła. Zaliczka ta nie może jednak przekraczać kosztów materiału. Zaliczka ustalana jest indywidualnie do każdego projektu. W przypadku akceptacji ukończonego dzieła, płatność za obraz pomniejszana jest o kwotę wpłaconej wcześniej zaliczki. W przypadku braku akceptacji takiego dzieła oraz w przypadku, gdy nie znajdzie się na niego żaden inny nabywca, zaliczka nie jest Państwu zwracana. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy wykonane dzieło w sposób rażący odbiega od ustalonego – wtedy zaliczka jest Państwu zwracana. Dzieje się tak również wtedy, gdy dzieło to zostanie sprzedane innemu Klientowi – w tym przypadku zaliczka również jest zwracana.
1d
Wykonuję także malowidła na ścianach w Państwa domach, restauracjach, salonach itp. Mogą one przedstawiać postacie z kreskówek lub dowolny motyw. Cena jest ustalana indywidualnie.
1e
Dostawa zakupionych dzieł odbywa się następująco:
- obrazy na drewnianej konstrukcji dostarczane są osobiście do klienta lub na wskazany adres. W wyjątkowych przypadkach obraz może być wysłany Pocztą Polską w paczce (taką możliwość ustala się na samym początku)

- obrazy na drewnianej konstrukcji o dużych gabarytach (niemieszczących się w samochodzie osobowym) odbierane są po wcześniejszych ustaleniach przez samego Klienta, który musi zapewnić transport we własnym zakresie
- artystyczne malowidła ścienne wykonywane są stacjonarnie, nie dotyczy dostawy.
2
Twórczość literacka
2a
Dzieła opublikowane przez Wydawnictwo Novae Res (np. „Perła Będzina”, "Tajemnica Orlego Gniazda") dostępne są w ogólnopolskiej sprzedaży internetowej.
2b
Niektóre książki można zakupić bezpośrednio u mnie wraz z autografem lub dedykacją (książki w tradycyjnej formie papierowej, wysyłka Pocztą Polską, należy doliczyć koszty przesyłki zgodnie z taryfikatorem Poczty Polskiej). W tym przypadku należy wcześniej dokonać płatności (np. przelewem na konto bankowe). Książki wysyłane są listem poleconym tuż po zaksięgowaniu wpłaty.

2c

Niektóre książki można nabyć podczas spotkań autorskich.
3
Podróże
3a
W zakładce „Podróże inspirowane” prezentowane są zdjęcia z prywatnych podróży i wypraw.
4
Prawa Autorskie
4a


WSZYSTKIE OPUBLIKOWANE TU DZIEŁA I FOTOGRAFIE OBJĘTE PRAWAMI AUTORSKIMI. JAKIEKOLWIEK KOPIOWANIE, ROZPOWSZECHNIANIE, SPRZEDAWANIE LUB INNE WYKORZYSTYWANIE BEZ MOJEJ ZGODY JEST PRZESTĘPSTWEM I BĘDZIE POCIĄGNIĘTE DO ODPOWIEDZIALNOŚCI KARNEJ I CYWILNEJ.
Copyright Nazwa.pl